Stigesenterets ansatte

 

Kontor:

Bjørn Reiersen Svein Rostad Inger Velva Olsen

Bjørn Reiersen

Daglig leder
Tlf.: 995 57 625
bjorn.reiersen@stigesenteret.no

Svein Rostad

Innkjøp/Utvikling/Teknisk
Tlf.: 908 41 008
svein.rostad@stigesenteret.no

Inger Velva Olsen

Adm/Økonomi/Regnskapsansvarlig
Tlf.: 959 06 059
inger.olsen@stigesenteret.no

Morten Lente Jan Ivar Stene Alice Wenjuan Zhang

Morten Lente

Salgskonsulent
Tlf.: 472 59 897
morten.lente@stigesenteret.no

Jan Ivar Stene

Salgskonsulent
Tlf.: 478 69 990
jan.ivar.stene@stigesenteret.no

Alice Wenjuan Zhang

Innkjøp Asia
Tlf.: 401 46 224
alice.zhang@stigesenteret.no

Lars Erik Melby Tormod Carlsen Trond Hauge

Lars Erik Melby

Butikk/Lager/Transport
Tlf.: 69 33 95 00
lars.melby@stigesenteret.no

Tormod Charlsen

Lageransvarlig/Transport
Tlf.: 69 33 95 00
tormod.carlsen@stigesenteret.no

Trond Hauge

Lagermedarbeider
Tlf.: 69 33 95 00

Hurtiglenker

Sosiale medier

Facebook Google+ YouTube

Kontakt oss

StigeSenteret AS
Tomteveien 53, 1618 Fredrikstad
Tlf: 69 33 95 00, Faks: 69 33 95 09
Epost: post@stigesenteret.no

Samarbeidspartnere

Samarbeidspartnere Samarbeidspartnere Full Rulle

Aktive Annonser

Aktive Annonser
Copyright © 2013 All rights reserved
Utviklet av Webworld Webworld.no
Stigesenteret